Slide background

Wczesne
Wspomaganie Rozwoju

Specjalistyczna terapia wspierająca rozwój
Twojego dziecka

Poznaj WWR
Slide background

Przejdź się z nami
po Akademii

Wirtualny spacer po salach przedszkola i żłobka już dostępny. Obejrzyj każdą salę i poznaj nasze standardy.

rozpocznij spacer
Slide background

Akademia Pana
Drozda w Szczecinie

Misją Akademii Pana Drozda jest wspieranie
harmonijnego rozwoju dziecka.

sprawdź ofertę
Slide background

Przedszkole niepubliczne
w Szczecinie

Misją Akademii Pana Drozda jest wspieranie
harmonijnego rozwoju dziecka.

sprawdź ofertę
Dodano: 02 mar 2020

Dzień otwarty – 14 marca!


Drodzy Rodzice,
zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Edukacji Narodowej odwołujemy Dzień Otwarty w naszej placówce. Jest nam z tego powodu bardzo przykro jednak rozumiemy działania Ministerstwa i w pełni je popieramy. Z naszej strony możemy obiecać że, Dzień Otwarty nas nie ominie – powiadomimy Was jak najszybciej.

Drodzy Rodzice, rozpoczynamy Rekrutację na rok 2020/2021 ? Z tej okazji zapraszamy Was na Dzień Otwarty w Przedszkolu i Żłobku Akademia Pana Drozda ?

Przygotowaliśmy dla dzieci szereg atrakcji które odbędą się wewnątrz jak i na zewnątrz na naszym placu zabaw ⚽?. Aby nasze progi od pierwszych chwil kojarzyły się z domową atmosferą, indywidualną troską oraz ciepłem jakim każdy Rodzic pragnie otoczyć swoje dziecko??.

W trakcie Dnia Otwartego oprowadzimy Państwa po placówce, opowiemy o naszym przedszkolu i żłobku, odpowiemy na wszystkie pytania i zadbamy o wspaniałą atmosferę ??.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej placówki na stronie https://www.akademiapanadrozda.pl/zapisy/ ? oraz uczestnictwa w dniu otwartym?.